Romanetės - skaidrios ar blokuojančios šviesą?

 • Romanetės - skaidrios ar blokuojančios šviesą?

  Temdančios Blackout tipo romanetės - kur montuoti?

  Pagrindinė tokių romanečių užduotis yra blokuoti šviesą, patenkančią iš išorės į kambarį, pvz. saulės ar gatvės žibintų, ar pravažiuojančių automobilių. Kita, ne mažiau svarbi šio tipo romanečių funkcija yra apsauga nuo kambario šildymo. Tai ypač gerai veikia vasarą, kai lauko temperatūra gali viršyti 30 ° C.

  Pažiūrėkite, kuriuose kambariuose pravers tokio tipo romanetės:

  Saulę blokuojančios romanetės miegamajam yra puikus pasirinkimas

  Dėka tamsių audinių, jūsų miego ryte netrukdys patenkanti saulė. Taigi, jei jums kartais sunku užmigti, nes jus trikdo gatvių žibintai, ar ryte anksti atsikeliate, šios romanetės  idealus pasirinkimas.  Šio tipo romanetės taip pat patiks žmonėms, dirbantiems pamainomis ir miegantiems dieną po naktinės pamainos.

   Temdančios romanetės vaikų kambariui 

  Temdančios romanetės leis jūsų vaikui greičiau užmigti bet kuriuo paros metu - net ir saulėtos dienos viduryje. Tačiau svarbiausia, kad užtemęs audinys apsaugo kambarį nuo perkaitimo. Dėl to mažylis savo kambaryje visada turės tinkamas sąlygas.

   Ar žinojote, kad romanetės gali blokuoti šviesą skirtingu laipsniu? Tos, kurios beveik visiškai užtemdo, nepraleidžia 95% saulės spindulių, jas labiausiai rekomenduojama montuoti miegamajame ar vaikų kambaryje.

  Skaidrios romanetės - kuriuose kambariuose pakabinti?

  Skaidrios romanetės yra priešingos temdančioms. Jų pagrindinė užduotis yra leisti kuo daugiau šviesos kambario viduje. Todėl jas galima montuoti kambariuose, kuriuose yra nedideli langai arba nukreipti į šiaurę. Taip yra dėl subtilios, skaidraus audinio romanetės, pro kurią prasiskverbia prislopinta, jauki šviesa. Daugiabučių namų butų ar salių koridoriai paprastai yra nukreipti į šiaurę ir yra nedideli. Užuot uždengę stiklą paprastais roletais, uždėkite skaidrias romanetes. Tokiu būdu į kambarį leisite daugiau šviesos, išlaikydami privatumą.

  Skaidrios romanetės  gyvenamajam kambariui

  Svetainė yra lankomiausia vieta visuose namuose ir dažnai ją savininkai nusprendžia sutvarkyti erdvę pagal naujausias interjero tendencijas. Skaidrias romanetes galima lengvai pritaikyti prie įvairių interjero stilių. Be to, jie praskaidrina erdvę. Permatomas audinys praleidžia šviesą, kurios dėka, svetainė dienos metu šildoma saulės spindulių.

  Trečias romanečių tipas – dvigubos romanetės DUO
  Duo romanetės yra pagamintos iš dviejų sluoksnių audinio - skaidrios ir nepralaidžios šviesai, todėl jos gali veikti kaip ir kaip skaidrios ir užtamsinančios romanetės, priklausomai nuo jų nustatymo. Apsvarstykite galimybę pakabinti dvigubas DUO romanetes ne tik miegamajame, bet ir kituose kambariuose.

  Romanetės DUO virtuvės reikmėms - kai gaminate maistą ir lauke šviečia stipri saulė, galite greitai užblokuoti saulės spindulius ir vėsinti virtuvę.

  Romanetės DUO vonios kambariui - dienos metu jos gali veikti kaip skaidrios romanetės, o sutemus - užtemdyti. Tokiu būdu galite būti tikri, kad vonios kambario vidus nėra matomas iš išorės.

  Romanetės DUO biurui - darbo metu labai svarbu natūralus apšvietimas, nes tai daro didelę įtaką jūsų efektyvumui. Tačiau jei saulė jus pradeda varginti, galite greitai ją užblokuoti.

  Atminkite, kad ieškant tobulų romanečių audinio savybės yra labai svarbios. Skaidrios romanetės, kurios praleidžia šviesą, yra puikios prieškambaryje ar gyvenamajame kambaryje, naktinės temdančios romanetės - miegamajame ar vaikų kambaryje, o dvigubos romanetės – puikus pasirinkimas visuose kambariuose. Tačiau nesvarbu, kokį modelį pasirinksite, galite būti tikri, kad romanečių dėka jūsų butas ne tik įgis naują dekorą, bet ir taps funkcionalesnis bei patogesnis.