Užuolaidos vaikų kambariui - kaip išsirinkti?

 • Užuolaidos vaikų kambariui - kaip išsirinkti?

  Langai yra pagrindinis dienos šviesos šaltinis kambaryje, bet taip pat svarbus dekoratyvinis interjero elementas. Tai, kaip mes juos puošiame, gali turėti įtakos visam vaiko kambario interjerui. Be to, tinkamai parinktos vaikiškos užuolaidos,  romanetės ar roletai užtikrina sveiką ir ramų mažylio miegą bei komfortą žaidžiant ar mokantis. Prieš renkantis lango dekorą, verta apgalvoti, koks geriausias sprendimas.

   
  Blackout, blokuojančios šviesą,  užuolaidos

  Saulėtesnėse patalpose „Blackout“ tipo užuolaidos yra geriausias sprendimas, kuris užtikrins ramų ir saugų miegą. Jie yra pagaminti iš „užtemstančio“ audinio, kuris sulaiko iki 95% saulės spindulių. Tai užtikrina pakankamą patamsėjimą, pvz., per pietų miegą. Dėl to miegas yra gilesnis ir ramesnis, o vaikas užmiega greičiau ir lengviau.

  Blackout vaikiškos užuolaidos yra puikus pasirinkimas langų dekoravimui vasaros metu. Karštu oru jos apsaugo kambarį nuo perkaitimo ir suteikia miegamajame malonią vėsą. Ir svarbiausia: neturite pamiršti, kad užtemdę kambarį jiems bus nepaprastai smagu žaisti prarastų civilizacijų ar per kosmosą keliaujančių astronautų žaidimus, ar žiūrėti kiną dienos metu.

   

  Romanetės vaikų kambaryje

  Užuolaidų alternatyva yra patikimos romanetės, kurios bus ne tik gražios, bet ir labai praktiškos dekoracijos. Jas lengva valyti, nes jas galima „išsiurbti“ ir skalbti mašinoje. Dėl šios priežasties jos puikiai tinka alergiškam asmeniui ar esant labai mažam vaiko kambariui.

  Romanetės yra įvairių spalvų, dizaino ir dydžių. Dėl to romanetes galima lengvai pritaikyti prie interjero dizaino, taip pat lango dydžio ir tipo.

  Dieninės užuolaidos

  Vaikų kambario dieninės užuolaidos yra labai subtilus langų dekoravimas, suteikiantis interjerui nepakartojamo jaukumo. Jos taip pat suteikia galimybę kambario šviesai sklaidytis gražiai, o vasarą kambarys kaista lėčiau. Galite jas naudoti kaip vienintelę lango dekoraciją arba derinti su visų rūšių užuolaidomis.

  Dieninės užuolaidos yra puikus langų dekoravimas mažos princesės ar drąsaus riterio kambaryje. Erdvi, subtili medžiaga suteikia interjerui tikrai pasakų personažų nuotaiką. Akivaizdu, kad šiltomis, saulėtomis dienomis mažos fėjos nutupia ant užuolaidų, švelniai pakrato jas ir įleidžia į kambarį gryno oro ...